PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

djolec  |   |  30.03.2016. 15:23

Porodice da se sklone, da Miki94 moze da vozi spust na Krcmaru :D
Kako rekose to je kao sa kolima, prilagoditi voznju uslovima u saobracaju, pa nisu ni svi vozaci isti.
Kapaciteti staza su daleko ispod kapaciteta zicara, staze su uske i brzo se razvale od velikog broja skijasa (stalno kukamo guzva guzva, znaci i skup ski pass ima ko da plati!). Jedino resenje je iskrciti nove staze.

2+3 = (malim slovima)