PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar not so great  |   |  30.03.2016. 14:47

@C.
Vidim da si razuman i pristojan čovek, zato sam i osetio potrebu da reagujem na tvoje pisanje ne samo zbog tebe lično jer te i ne poznajem nego sam hteo da apelujem na sve početnike da se ne dokazuju ni sebi ni drugima na način da skijaju na stazama kojima nisu dorasli. Veruj mi da ja posle 35 godina skijanja svaku stazu kojom se prvi put spuštam taj dan vozim pažljivo sa recimo 30% mojih mogućnosti, kako bih je upoznao jer ista staza pre podne i popodne može da bude potpuno različita. Namera mi ni najmanje nije bila da ospem paljbu na tebe ni na druge početnike jer svi smo jednom bili početnici, nego samo da vam ukažem koliko skijanje može biti lepo ali i opasno.
Što se tiče markiranja staza, siguran sam da se markiranje vrši po utvrđenom standardu. Skijao sam na Steinplate, Flahau, Kleinkirchaim, Winklmoosalm, Bjelašnica, Jahorina, Bansko, Borovec, Kranjska Gora, Kopaonik i po meni, oznake su zaista dobar odraz težine staze na svim tim različitim skijalištima. Jedna stvar koja je očigledna na zapadnim skijalištima je da nikad nisam sreo početnika ni na na crvenoj a kamoli na crnoj stazi. Kako su oni to uspeli, ne znam, ali to je, što se mene tiče, najveća prednost skijanja u tim razvijenim centrima. Želim ti da što pre uživaš na strmim stazama ali mora to postepeno da dođe na svoje mesto, nikako na prečac. Pozdrav.

2+3 = (malim slovima)