infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
panta |
|
30.03.2016. 13:25
@Jeca63, @CDa potvrdim ovo sto Jeca63 kaze - centar 4b i 4c bi u Austriji bile plave. Sve na Gobelji bi u Austriji bile crvene (ukljucujuci i crne 13 i 13c). Sto se obe Duboke tice, oznacavanje je ok, kao i za Gvozdac. Sto se samih Ledenica tice (do spoja), zbog sirine bi u Aut bilo pitanje da li bi bila crna ili crvena, ali zbog najtezeg dela posle spoja Ledenica i Gvosca, treba da stoji crna oznaka. A Krcmar je tesko oznaciti - realno plav gornji deo i realno crna strmina na kraju.
2+3 = (malim slovima)