PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

roskem  |   |  30.03.2016. 11:25

Da li je moguce da ne primecujes sarkazam u bronkserovim porukama... Decko ima dobar smisao za humor :D

Aco daj neko tumacenje onog Kimijevog clanka, posto ga i nisam bas najbolje razumeo. ''Oce li biti jos skijanja posle ovih toplih dana ili da pakujemo opremu do sledece godine?

2+3 = (malim slovima)