infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
decembar |
|
29.03.2016. 21:16
Ljudi da li neko zna odakle se stvorila onolika rupa kod ziplina.....u centru centra neko opet kopa i gradi hotel.....cujem neki Brzmin iz Brzeca koji ima pumpe .....da li zna neko o cemu se radi.....velika je sramota sto nam planinu pretvorise u Budvu.....ali to ne treba da cudi....jer ako se cela Srbija godinama urusava zasto ne bi bezakonje bilo i na Kopu....ako neko ima pouzdane informacije neka nam kaze o cemu se radi......kakav lopovluk je sada u pitanju ....
2+3 = (malim slovima)