infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Rukometas |
|
29.03.2016. 19:08
@???Sto se tice daske i cipela, trebao si da kazes koliko si tezak i visok i posle koliko zima imas 50 dana skijanja.... Ne treba ti meksa daska i fleks 70 ako si visok,tezak i ako imas 50 dana u dve zime..I naravno kakva ti je tehnika i sta zelis da postignes...Ja sam kao bivsi sportista, poceo da skijam sa 30 godina i posle 15 dana skijanja kupio pancerice sa fleksom 100,a od drugara iz Austrije dobio nove,tvrde race skije. Visok sam 198 i imao tada oko 100kg. Govorili su mi i bili u pravu da te skije ne prastaju greske,ali sa istim tim skijama i naravno pravilnim informacijama, mnogo brze mi je napredovala tehnika skijanja, jer nisam imao zelju da se samo spustim niz stazu,nego i da uzivam i da konstantno napredujem kao skijas...Mozda bolje da das sve parametre i neko od iskusnih skijasa kojih je ovde milion, ce ti sigurno dati pravilan savet.
2+3 = (malim slovima)