PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markan  |   |  29.03.2016. 11:50

Jbt nepamtim kad je bio ovako los sneg na stazama.... prosto te tera da kocis, da padnes, ne mozes da skreces uopste... I ovo skijanje do 12h je previse, prosto se ne moze skijati, takodje i magla je prevelika... Ja mislim da je ovo kraj sezone.. poz svima

2+3 = (malim slovima)