PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  28.03.2016. 22:21

Znam da nije za pocetnike. Ali lik kaze da je kop za pocetnike,a pominje jahorinu,zato sam rekao da je jahorina vise za pocetnike nwho kop.. ako tako gledamo,mada skijam gde me covek baci nisam neki probirac .. jer volim skijanje za ostalo me nezanima kad sam na planini ...😁

2+3 = (malim slovima)