PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kolubara  |   |  28.03.2016. 20:15

Jutros u 10h u vestima na roze kanalu rekli su da na kopu rade 34 staze i 22 zice,a utabanog snega ima 44cm.
Nisu spomenuli da je kop pust.
Naravno ima ski skola kao MM koja daje gle cuda,sada popust za pocetnike.
Mogli su i prosle nedelje da to urade,ali mozada sledece godine.
Svi koji su na kopu do kraja nedelje uzivajte u skijanju i suncanju.
Ski pas ce 1.04.da pojeftini,imam dojavu.
;)

2+3 = (malim slovima)