infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sekula |
|
28.03.2016. 13:28
Šta reći ,u sezoni gužva mesta nema tako da hejteri ionako nisu dobro došli ma šta pisali.Da li je bolje Bansko Francuska ili nesto treće nebitno.Zamislite kada bi oni skidali cenu ski pasa svaki put kada baš vi dolazite strašno. A sada kada je sezona na kraju i da je džabe pola ne bi došla, i ko ce vam ugoditi sve stručnjak do stručnjaka. Samo kukate sačuvaj boze,srećom 90 %su normalni i realni ljudi koji vole kop a ovi hejteri pa njima ostaje forum da leće komplekse,ajd u zdravlje.
2+3 = (malim slovima)