PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Draganbg  |   |  28.03.2016. 10:54

Hahaha
Struga je ocigledno iz SS pa voli da pise bajke i hvalospeve. "Skijališta su baš onakva kakvi smo i mi" ah kakva velika misao. Slatko me nasmeja covece.
Naravno da bi dosao jos koji dan da se sjurim niz staze samo kada bi sve funkcionisalo. Sve da radi a cena ski pasa na pola.
Ovako, od mene jedno veliko ZBOGOM pa se mozda vidimo kad se uozbiljte.

2+3 = (malim slovima)