infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Draganbg |
|
28.03.2016. 10:54
Hahaha Struga je ocigledno iz SS pa voli da pise bajke i hvalospeve. "Skijališta su baš onakva kakvi smo i mi" ah kakva velika misao. Slatko me nasmeja covece.Naravno da bi dosao jos koji dan da se sjurim niz staze samo kada bi sve funkcionisalo. Sve da radi a cena ski pasa na pola.Ovako, od mene jedno veliko ZBOGOM pa se mozda vidimo kad se uozbiljte.
2+3 = (malim slovima)