PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Iggy  |   |  26.03.2016. 23:34

U Banckom cepaju topovi, ne prestaju, iako ima dosta snega... Prave ljudi zalihe da produze sezonu koliko god bude moguce. Mogli bi i nasi da se upale, snega nikada dosta...

2+3 = (malim slovima)