PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

DEX  |   |  26.03.2016. 20:55

Velika gužva danas,u takvim uslovima mnogo sudara,na moje dete od 6god u dva navrata naleteli ali hvala bogu bez posledica!Sasvim solidni uslovi za skijanje s obzirom na datum(proleće)U ovakvim uslovima se odlicno vidi koliko je neophodno prosirenje postojecih staza i prosecanje novih,vise nego li i postavljanje novijih instalacija!Krcmar preuzak,Suncana od tri staze samo jedna tabana,cini mi se nekako sa pančića 4c najmanja guzva,na gobelji nisam bio,ovo ostalo haos od guzve,pogotovu duboke!

2+3 = (malim slovima)