PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ja  |   |  26.03.2016. 00:07

Šta vrede topovi kad će od utorka-srede plus biti i preko noći.Daj Bože da grešim.
Jedna noć osnežavanja se istopi za 1h plusa po sunčanom danu.
Zato ko ima vremena neka iskoristi naredna 3-4 dana za pravo skijanje.

2+3 = (malim slovima)