PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kop danas  |   |  25.03.2016. 01:02

Danas skijanje odlicno,prosao sve staze nema guzve malo magla ali planina je ovo nije more.Tako kome se skija moze maksimalno da uziva samo nek dodje na kop.a ne da hejtuju iz fotelja..pozz za svee

2+3 = (malim slovima)