PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ja  |   |  24.03.2016. 21:49

Kapa dole za komentar.
Ako ne možete ovakvim tonom, bez imalo ega ostavljati komentare, onda nemojte ni pokušavati.
Svaka dobronamerna kritika,polemika,savet,info...su svugde dobrodošli.
Poz za sve skijaše i nadam se da ćete uživati i posle ovog vikenda.

2+3 = (malim slovima)