PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  24.03.2016. 19:18

Danas odlično skijanje pre podne, kasnije vetar i niska oblačnost pravili malo problema.
Prošao sam sve staze osim Gobelje. Crvena i crna Duboka dobre, sa malo leda a zbog nanosa vetra negde višak snega. Krčmar odličan. Kneževe bare dobre. Gvozdac i Ledenice najbolje, savršeno uređene i bez gužvi, za uživanje. Marine vode, obe staze dobre, skijaša ima samo na desnoj br.9. Mali Karaman br.8 opterećena i sa hupserima, br.8a dobra ali nigde nikoga. Pančići odlični, malo skijaša, verovatno zbog niske oblačnosti. Sunčana solidna ali sa nešto leda.
Sve u svemu, za pohvalu je što skoro sve instalacije rade a staze uglavnom dobro uređene i pored noćas napadalog snega.
Sutra očekujem još veće uživanje na belom i prelepom Kop-u:):):)

2+3 = (malim slovima)