PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ogi  |   |  22.03.2016. 18:50

Danas je vreme sve iznenadilo na Kopu , najavili su oblacno vreme I susnezicu . Bili su suncani periodi . Staze su bile popustile od samog starta ,vlazan sneg (bolje nego magla ) . Ja sam skijao do 14 jer he postalo mucenje . Nema guzve I cekanja na zicama.

Pozdrav sa Kopa

2+3 = (malim slovima)