PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Duky  |   |  18.03.2016. 08:40

...STIŽEMO SUTRA "OOOP NA KOP"...JOŠ DVA MESTA U AUTU...POLAZAK U 04.30h SA VAŠE ADRESE U BEOGRADU,A POVRATAK U NEDELJU POSLE SKIJANJA U 17.00h....064/0778-064 [email protected] :):):)

2+3 = (malim slovima)