PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brane i Sanja  |   |  18.03.2016. 00:20

Ova gospoda iz SS,nisu mi jasna,,sada je debeli minus,a oni ni da upale topove na kriticnim mestima bar gde treba snega,,bar juce i danas imaju te uslove,bice ga do ponedeljka,,Posto bi bilo lepo da skijamo i u aprilu mesecu,,,Mada to ljude u SS nezanima,oni bi sto pre da zatvore staze,kako bi sto manje para potrosili...

2+3 = (malim slovima)