PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ja  |   |  17.03.2016. 19:55

Kaže žicar danas, imamo motorke ali će jele da padnu na žicu ?! Pa imate li čekrke da vratite jele na drugu stranu i oborite ih ?! Ajde gosn Ljevi, direktore, pokaži radnicima kako se to radi ! Bezbednost na delu ?
Što se tiče staza, do 12h super, kasnije malo omekšale.Malo magle na Gobelji ali podnošljivo. Stvarno tanjir na Karamanu (Jarmu) katastrofa od gužve.Bolje uzeti taxi do centra ili Rtnja.
Uživajte !

2+3 = (malim slovima)