PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Novi Sad  |   |  17.03.2016. 16:05

Već 3. godinu za redom čitam vesti kako SS ostvaruju rekordne poslovne prihode. Ako je stvarno tako, a kako bi staze bile što bolje, što se ne uzme barem još 1 ratrak i po potrebi angažuje dodatno ljudstvo?

U nedelju 13.03.2016. su staze bile toliko razrovarene da sam imao osećaj kao da skijam po šinama...Ako SS nastave nemarno da se ponašaju...zbogom dragi Kopaoniku :(

2+3 = (malim slovima)