infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Novi Sad |
|
17.03.2016. 16:05
Već 3. godinu za redom čitam vesti kako SS ostvaruju rekordne poslovne prihode. Ako je stvarno tako, a kako bi staze bile što bolje, što se ne uzme barem još 1 ratrak i po potrebi angažuje dodatno ljudstvo? U nedelju 13.03.2016. su staze bile toliko razrovarene da sam imao osećaj kao da skijam po šinama...Ako SS nastave nemarno da se ponašaju...zbogom dragi Kopaoniku :(
2+3 = (malim slovima)