PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MikiM  |   |  17.03.2016. 14:10

Moram nešto da primetim...
Putare izneneadio sneg u JANUARU pa putevi nisu očišćeni...
Skijališta Srbije, iznenadio sneg u MARTU(iako je "Baba Marta" poznata po snegu), pa ne stižu da srede staze...

2+3 = (malim slovima)