PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Neko  |   |  17.03.2016. 11:57

Evo i ja da se javim, skijao ispod duboke 1, jesu oborene 2 jele, isao je i ratrak ali mozda pre dan dva, sada je sve cisto sa jelkama i opet ne radi duboka. Vreme odlicno, skijao i levak, izmedju duboke i krcmara i dole su same pale 3,4 jelke. Ali to je sumi nikome ne smeta. Isao i ispod duboke 2 i tamo popadale jelke ali ne ispod zice. Picim daljee. Parking nisam platio, parkirao se gore kod malog jezera, necu lopovima da dam ni 300din za parkinig dovoljno je sto su me osisali kao ovcu za ski pas :)

2+3 = (malim slovima)