PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

BockyBG  |   |  16.03.2016. 09:54

@PRIVATIZACIJA
U pravu si druže za privatizaciju...
Moralo bi da bude skuplje kod privatnika.
Možda bi nešto bilo bolje, ali sigurno ne bi procentualno bilo bolje koliko bi bilo procentualno povećanje cene passa.
Privatnik ne može da računa na subvencije.
Kad su loše sezone imao bi gubitak. Dakle morao bi u dobrim sezonama da nakamari dovoljno da preživi par loših.

Moram opet da pohvalim Stevsa - lako je da se kritikuje, to nikoga ništa ne košta. Kad treba kritičar da zalegne i uradi, tu se već druga priča sluša.

Da te stave jednu sezonu da budeš vlasnik i direktor skijališta i da svoju imovinu investiraš i rizikuješ da izgubiš... I eto, ne bude snega, na primer, toplo za nevericu. I onda te u maju dovedemo da dođeš da odgovaraš na kritike (da uzmem tipične: skup pass, ne rade staze, štediš gorivo, blato je premekano ili šta već sve stalno s uživanjem čitamo ovde). E to bih voleo da čujem, šta bi tada stari kritičar rekao. Prva rečenica bi bila "Vi ne znate koliki su moji troškovi!". Potpisujem. Jer bi tada znao istinu.

Pametnom je dovoljno.

Nego, gde nestade Aca da vidimo još koliko će ovo da potraje da uhvatimo neki vikend za skijanje :)

2+3 = (malim slovima)