PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

PRIVATIZACIJA  |   |  16.03.2016. 01:20

Ljudi što se tiče privatizacije posle nje ćemo još više kukati.
Kako što smo iz ovih prethodnih privatizacija, svaka nova će biti samo još jedna pljačka. Svaka vlast je gladna tih privatizacionih dilova.
Pa oni vrednost prodaju na 51% knjigovodstvene koja je uvek manja od realne ili se nešto izostavi iz knjga. Pa kao onda ne prođe prvi krug, nejavi se niki itd pa to tada ide na 30%. Evo sada je PKB baš u toku. Retko se šta izlicitita preko knjigovodstvene...
Netreba zaboraviti da je sva infrastruktura plaćena od para poreskih obveznika dakle naša je.
Što da ne bi recimo iz Sijališta izvdvojili infrastrukturu pa je rentilali a ostatak firme prodali?? Kao i sa NISom sve bušotine su ostale.

Eto MK je kupio kvadrat po cc400€ i to je realno!? Što šejkov hotel je baš bio realan po toj ceni?

Kada bi neko pošteno to platio pa da kažemo njegovo je ali to tako neće biti sigurno... A što da plati kada smo po svim svetskim merilima najkorumpiranija zemlja u regionu a u vrhu smo na svetskoj listi?

Kada se privatizuje biće cena passa samo veća, što bi neko prodavao nešto jeftinije nego što može da proda?

Naravno privatnik bi uvek bio bolje organizovan od neke JKP organizacije, samo iz našeg ovdašnjeg primera to se uvek završi po našoj grbači. Da smo možda neka pokraina u Nemačkoj pa da to bude dobra logika... Mada voli i švaba da omasti brke.

2+3 = (malim slovima)