PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

ja  |   |  16.03.2016. 00:27

Smetaju grane ? Dobra priprema pred sezonu, nema šta ?
Poslao bih ja direktora SS da utaba staze i obidje žičare, i to sve peške sa motorkom u rukama.Pa tek onda na ratrak.Da pokaže radnicima kako se to radi, da im bude primer.Tad će i Kop dobiti ono malo što mu fali.


2+3 = (malim slovima)