PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijam od 84 te  |   |  15.03.2016. 22:54

Ljudi toliko ste postali razmazeni i dosadni , te ovi te ono, idite skijajte i ne smarajte, kakav smo narad uvek nesto smeta, ima izreka rdjavom k... i dlaka smeta,

2+3 = (malim slovima)