infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Stevs |
|
15.03.2016. 22:00
Što se tiče Duboke 1 žičara je danas krenula sa radom međutim kod stuba broj 5 postojala je opasnost da jelka padne. Žičara je zatvorena, a SS su izašla na teren sa tabačem i pokušala da uklone jelku koja je bukvalno pala na sajlu pod težinom snega. Sneg je toliko težak da postoji rizik da jelke padnu i na same staze. Sva sreća da nema vetra.Isti slučaj je i sa Gvozdcem gde postoji problem sa 5 do 6 stabala.Jedna od jela je pod pritiskom snega pala i oštetila trasu Boba na šinama pa on danas zbog toga nije radio.Za Krčmar stvarno ne znam šta je bio razlog kašnjnja.Što se tiče otpuštanja radnika ni to nije istina niko od sezonskih radnika Skijališta nije otpušten.Jednostavno nema teorije zavere ovo je jedina istina. Obe žičare nisu radile iz bezbednosnih razloga. Niko normalan neće da rizikuje i pusti žičare u slučaju kada postoji realna opasnost da neko nastrada.
2+3 = (malim slovima)