infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sev |
|
15.03.2016. 21:26
Stevs, ja sam trenutno na Kopu. To za stabla jela i Gvozdac nema veze sa životom, ili hajde da kažem otvoreno - u pitanju je čista neistina. Isto opravdanje SS koriste u poslednja dva dana i za žice Krčmar i Duboka 1. Naime, Krčmar je danas proradio tek oko 10.20h (iako je na semaforima radio od otvaranja centra, što je izazvalo bes i neprijatne scene, budući da su ljudi vođeni infom sa semafora silazili u rupu kod Duboke2/Krčmara). Duboku 1 su danas zatvorili oko 14.20h. Za obe staze, ujutro i popodne, sva službena lica su pričala priču o te dve jele, koje su pale i napravile problem. Kao da su dobili instrukciju, ili je to opravdanje sa jelkama prosto popularno kod zaposlenih, kada besni ljudi "krenu da gnjave" (citiram žičničara sa Duboke1;)))O čemu se onda radi? Krčmar nije dugo radio, smena je došla na posao u 8.30h - trebalo im je vreme da pripreme i otvore žicu do 10.20h. Zanimljiv je slučaj Duboke 1. Naime, na crnoj D. danas je bilo takmičenje. Žica je za prvu trku otvorena oko 1.5h ranije. I kada je istekla smena, u 14.20h žica je zatvorena! Zaključak: SS nemaju dovoljno ljudi za ovaj obim rada centra. Imaju samo 1 smenu i za tabače i za žice, nemaju rezervu. Izgleda da su posle topljenja snega raspustili puno ljudstva, da su ušli u neki "prolećni" nivo rada. Spori su, državna firma, direkcija i BG daleko, nisu uspeli da se organizuju. Zato ne sređuju staze ili ih sporo sređuju (Krčmar, sada Gvozdac, veze itd), zato ne otvaraju žice ili kasne sa otvaranjem... i zato, što ne smeju da priznaju da je do njih, klasičan loš menadžemnt, zato nam vređaju inteligenciju sa "leteće dve jelke" koje lutaju od staze do staze i zatvaraju ih...
2+3 = (malim slovima)