infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Волођа |
|
15.03.2016. 16:52
За скијашка такмичења би требало да се припреми посебна падина - ван уређених терена и само за то да се користи. Озбиљни скијашки тренинизи на заједничким теренима би требало да се одржавају пре почетка и после завршетка скијашког дана - са посебним мерама организације - дакле - на посебним падинама и о трошку спортског савеза и спонзора. Деца - спортисти - скијаши, такође могу раније ујутру да устану и свој тренинг да воде тако да други не трпе. Ски инструктори када возе за своје задовољство, не могу да иду преко реда. Нема потребе да то раде ни када воде групу. То заиста нема логике? Због чега се млађи нараштаји не би учили реду и култури? Какве вредности развија таква обуке? Истрајност? Осећања за друге? Спортски дух? Мени не изгледа да је тако.Очигледно је, платим скупоцену ски карту и у форми пријатног изненађења, срећан сам што ми ски инструктор гази преко скија или што не могу да се спустим омиљеном стазом због тога што "негујемо будуће шампионе"? Који не могу ујутру рано да устану, а питање је колико могу да претрче и уопште, какав је њихов тренинг у смислу одрицања и "спартанског" живота??? С обзиром да овај спорт припада свету имућних, после вероватно тако и ауто возе ... Да им се сви склоне са пута ...
2+3 = (malim slovima)