PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

koptop  |   |  15.03.2016. 15:42

@petar - po meni je W2U placena od strane hotelijera ili SS da daje obecavajuce prognoze. ceo januar i februar su nedelju dana pre najavljivali nekakve velike kolicine snega,ljudi se zeznu uplate arazmane i kako se blizi taj dan kad je trebao veliki sneg da padne ,polako smanjuju kolicinu snega ili ga totalno obrisu. a aco je masio prognoze veoma retko,nije ni obecavao neke velike kolicine snega,mozda jednom je to uradio ali pre mislim da se zeznuo nego da je placen da obmanjuje

2+3 = (malim slovima)