PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kop  |   |  15.03.2016. 15:24

@Petar: Petre ne vidim razlog za bilo kakve negativne komentare na acin rad i trud. Zbog njega ovaj portal je mnogo bolji nego sto bi bio. Ne budi hejter. Aco, samo nastavi tako, nemoj da podlezes ovakvim kritikama!!! :-)

2+3 = (malim slovima)