PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

optimista  |   |  14.03.2016. 13:42

Pa kako da nekome policija pomogne protiv lopatara kada dele lovu, ljudi kakva Srbija takvo i skijalište šta ste derugo očekivali...Ima tu i drugih načina, mogu da povedem par drugara pa da rešim to skaknje po kolima, ali zar da budemo isti kao i oni... Srbija ljudi to je normalno ovde, kaga je briga za nas. Lopatare godina svi spominju, parking takođe, ali niko ne rešava problem, a može da se reši za 5 minuta da se hoće.

2+3 = (malim slovima)