infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
optimista |
|
14.03.2016. 13:42
Pa kako da nekome policija pomogne protiv lopatara kada dele lovu, ljudi kakva Srbija takvo i skijalište šta ste derugo očekivali...Ima tu i drugih načina, mogu da povedem par drugara pa da rešim to skaknje po kolima, ali zar da budemo isti kao i oni... Srbija ljudi to je normalno ovde, kaga je briga za nas. Lopatare godina svi spominju, parking takođe, ali niko ne rešava problem, a može da se reši za 5 minuta da se hoće.
2+3 = (malim slovima)