infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Kopnamoru |
|
13.03.2016. 12:51
Zmaj Ne napadam ga već smatram da na ovom sajtu ne treba pisati o tome šta se kome svidja ili ne sviđa,šta mu prija ili ne prija i sta voli ili ne voli,zadrži to za sebe jer koga to zanima i skijaj tamo gde ti se skija. Normalno je prokomentarisati i informisati ljude o stanju staza,koja radi koja ne radi,o vremenskim prilikama,o stanju i prohodnosti prilaznih puteva itd.A svako će za sebe prema tome proceniti šta mu odgovara ili ne.Ne mogu ja da pljujem i kudim nesto zato što se meni ne svidja jer je to isto nekome ok.
2+3 = (malim slovima)