PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kopnamoru  |   |  13.03.2016. 12:51

Zmaj
Ne napadam ga već smatram da na ovom sajtu ne treba pisati o tome šta se kome svidja ili ne sviđa,šta mu prija ili ne prija i sta voli ili ne voli,zadrži to za sebe jer koga to zanima i skijaj tamo gde ti se skija.
Normalno je prokomentarisati i informisati ljude o stanju staza,koja radi koja ne radi,o vremenskim prilikama,o stanju i prohodnosti prilaznih puteva itd.A svako će za sebe prema tome proceniti šta mu odgovara ili ne.Ne mogu ja da pljujem i kudim nesto zato što se meni ne svidja jer je to isto nekome ok.

2+3 = (malim slovima)