PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragan O  |   |  13.03.2016. 12:15

@2Nesa: Kazes: "Kada zavrse to je to u medju vremenu padne malo snega i eto vam hupsera .."
Nije to to. Posao je zavrsen kada su korisnici zadovoljni, bez obzira na radno vreme. Ako imas ili radis u privatnoj firmi onda sigurno to dobro znas. Dakle, ako sneg pada celu noc, ratraci izlaze u 6 ujutru i rade do 9, a zatim u 12 nastavljaju, tako sto se na kratko vreme zatvara jedna po jedne staza. Cinjenica je da je SS prethodnih godina sve ovo radio na mnogo bolji nacin, odnosno bilo je ocigledno da su radili cak i posle odlicno obavljenog posla, tkz "extra mile". To je jedini nacin da korisnike usluga vezu za planinu koja objektivno nema neke posebne geografske i klimatske karakterisitike. Sasvim je drugo pitanje zasto na Kopaoniku free ride nije dozvoljen niti on omogucen, pa ovo sada odgovara onima koji bas to vole.

2+3 = (malim slovima)