PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ogi  |   |  11.03.2016. 23:13

Ljudi sta je sa vama,cemu takva negativna energija.?
Kad nije bill snega,vecina je bila u depresiji, sada snega ima ,I dalje ljudi nisu zadovoljni. Treba da budemo srecni sto su se stvorili uslovi za normalno skijanje.
Ja idem na Kop za desetak dana I srecan Sam sto Sam ubo dobar termin. Lep provod svima koji su trenutno na Kopu.
Idem autobusom na Kop, interesuje me kojim putem je bolje ici (koji prevoznik) zbog radova.

2+3 = (malim slovima)