infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ogi |
|
11.03.2016. 23:13
Ljudi sta je sa vama,cemu takva negativna energija.? Kad nije bill snega,vecina je bila u depresiji, sada snega ima ,I dalje ljudi nisu zadovoljni. Treba da budemo srecni sto su se stvorili uslovi za normalno skijanje. Ja idem na Kop za desetak dana I srecan Sam sto Sam ubo dobar termin. Lep provod svima koji su trenutno na Kopu. Idem autobusom na Kop, interesuje me kojim putem je bolje ici (koji prevoznik) zbog radova.
2+3 = (malim slovima)