PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  11.03.2016. 19:20

Za Nešu
Super. I pored toga što ne poznaješ pravopis(Kopaonik,Rudnica,Raška itd se pišu velikim slovom -možeš da pitaš učiteljicu) postao si stručnjak i za puteve.Lepo sam rekao da je ovo moje mišljenje pa ko voli nek izvoli.Jako mi je žao da sve što se dobronamerno napiše postane nova tema da izrugavanje.Takođe mi je žao što pljujete po Aci iz Čačka kao i Kimiju ( ljudi koriste svoje slobodno vreme da nam daju što više informacija)
Sve u svemu zahvaljujući tebi i sličnima(stručnjacima) ovaj forum se pretvorio u cirkus tako da se ja odjavljujem
i neću da budem deo vaših prostih i zlonamernh komentara.
Bravo na pobedi!!!!!!!!!!!!

2+3 = (malim slovima)