infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
11.03.2016. 19:20
Za NešuSuper. I pored toga što ne poznaješ pravopis(Kopaonik,Rudnica,Raška itd se pišu velikim slovom -možeš da pitaš učiteljicu) postao si stručnjak i za puteve.Lepo sam rekao da je ovo moje mišljenje pa ko voli nek izvoli.Jako mi je žao da sve što se dobronamerno napiše postane nova tema da izrugavanje.Takođe mi je žao što pljujete po Aci iz Čačka kao i Kimiju ( ljudi koriste svoje slobodno vreme da nam daju što više informacija)Sve u svemu zahvaljujući tebi i sličnima(stručnjacima) ovaj forum se pretvorio u cirkus tako da se ja odjavljujemi neću da budem deo vaših prostih i zlonamernh komentara.Bravo na pobedi!!!!!!!!!!!!
2+3 = (malim slovima)