infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
optimista |
|
11.03.2016. 18:44
Hajde ljudi ne pričajnte nešto što ne znate. Prvo nije istina da ne mogu topovi da rade dok pada sneg. Apsolutna glupost, pa ako ne idete već na neka strana skijališta pogledajte kamere na njima, bar toga ima koliko hoćete. Baš u tome i jeste stvar, kad ima snega i kada je minus treba što više iskoristiti takvu situaciju i natrpati mnogo snega na staza. Dalje, LEDENA PLOČA o kojoj stalno pričam se dobija kombinacijom vode i često tabanog snega u danima kada je temperatura u munusu, i služi baš zbog toga da kada dune jugo i teperatura ode mnogo u plus da se koliko toliko zadrži sneg na stazi, zato što odozgo led drži temperaturu. Zdrav razum i ništa više. Budimo jednom realni i raščtimo to zauvek: Stevs je ovde napisao da je ove godine pre ovog snega palo više od 1,5 metara snega, plus ono što topovi mogu da urade to je sasvim dovoljno za bezbrižnu sezonu ako se radi kako treba. Ljudi moji prošle nedelje su skoro sve staze bile do dna otopljene, a neke kao Gobelje, deo Marinih voda Krčmar... skroz, kao da je proleće, a nije baš bilo tako. Osnovni problem NERAD, i nedostatak MEHANIZACIJE. Zašto je tako, pa hvale se sa milionskim prodatim ski pasovima, gde je lova? NE ULAŽU, zarađeno u skijališta, shvatite to već jednom. Svako čast radnicima, verujem da se trude i da daju sve od sebe, vidim da su ljubazni, da znaju o čemu se radi, ali su i oni nemoćni. Ovi koji vode SS su prvo nepošteni, zatim i nestručni i to je OSNOVNI problem. PRIVATIZACIJA, i više nećemo pričati ovakve stvari.
2+3 = (malim slovima)