infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nesa |
|
11.03.2016. 18:36
Surovi Ne vidim gde sam ja vredjao. Bas cudno da ides preko raske a zivis u kg. Inace put preko raske (rudnice) ima najveci nagib, uspon. Tako da kada ima dosta snega ne gine vam montiranje lanaca. Radnici iz raske kada ima dosta snega idu autobusima preko josancke banje ne preko rudnice. Da je toliko dobar tj bolji put svi bi isli tamo. Znam odlicno sve prilaze na kop. I jos nesto kada je mecava, prevelili sneg,uvek ce vam biti prohodan put preko josanicke banje, zato sto celim putem ima borova i nanosa ne moze da bude kao sa brzece strane, isto vazi i za uspon, nagib koji je najmanji i ima ga samo na pocetku od josanicke banje par km.
2+3 = (malim slovima)