PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  11.03.2016. 16:48

Ma ovo nema smisla .Napisano je realno kakva je situacija pa ko hoće neka veruje nemam nameru da se prepucavam.Jos nešto sam zaboravio da napisem da topovi nisu ni na jednoj stazi radili iako je temperatura ceo dan bila -2(verovatno ne treba da rade posto je sneg pao?)
A što se tice skijališta van Srbije i njihovog odrzavanja još jedna obmana jel sa ovolikim snegom i temperaturama u minusu sigurno da nisu ovako lose staze( glupo i da komentarisemo)

2+3 = (malim slovima)