infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
11.03.2016. 16:48
Ma ovo nema smisla .Napisano je realno kakva je situacija pa ko hoće neka veruje nemam nameru da se prepucavam.Jos nešto sam zaboravio da napisem da topovi nisu ni na jednoj stazi radili iako je temperatura ceo dan bila -2(verovatno ne treba da rade posto je sneg pao?)A što se tice skijališta van Srbije i njihovog odrzavanja još jedna obmana jel sa ovolikim snegom i temperaturama u minusu sigurno da nisu ovako lose staze( glupo i da komentarisemo)
2+3 = (malim slovima)