infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
optimista |
|
11.03.2016. 15:54
Neznalice koje ovde brane SS i govore da ne mogu da se srede staze, nemaju pojma o čemu pričaju. Baš ta priča o izlasku iz Srbije im je slabija strana, ako je iko bio na nekom pravom skijalištu zna o čemu se radi. Naravno da ne može da se taba dok pada sneg i da je to besmisleno, ali nije to pitanje, glavna je stvar da treba da se taba dok ima snega ida se napravi što deblja ploča utabanog snega. Kad pričamo o sbnegu ispred kuće, zaboravio si da tamo gde nekoliko ljudi prođe najviše se sneg zadrži, tačnije UTABA se. nemojte da branite vi botovi ove neradnike, možda ćete dobiti sendvič manje ali budite pošteni..
2+3 = (malim slovima)