PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Struga  |   |  11.03.2016. 15:25

@Surovi: Tabacima treba bar 5-6 sati da srede staze ako ne i vise. Zamisli koliko snega moze da napada u tom periodu pa onda komentariši. Plus sto se staze ne sređuju u pola devet ujutru. Uključite malo logike, bar malo.

2+3 = (malim slovima)