PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

surovi  |   |  11.03.2016. 15:16

Moram da kažem da ovo nije istina posto sam jutros bio u 9h na stazi i staze nisu bile
utabane. Verovatno su prethodni dan prošli tabači i to je sve. Zamolio bih prisutne na
forumu da pišu objektivno a ne da obmanjuju skijase sa raznim pričama da nisu mogle da se srede
staze i da je to normalno.Pravi se situacija da ko god napise neku kritiku treba da ne dolazi na Kop i da ide
gde je bolje . Ovo pišem samo da se ljudi ne obmanjuju i da imaju uvid kakva je stvarna situacija

2+3 = (malim slovima)