infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
surovi |
|
11.03.2016. 15:16
Moram da kažem da ovo nije istina posto sam jutros bio u 9h na stazi i staze nisu bileutabane. Verovatno su prethodni dan prošli tabači i to je sve. Zamolio bih prisutne naforumu da pišu objektivno a ne da obmanjuju skijase sa raznim pričama da nisu mogle da se sredestaze i da je to normalno.Pravi se situacija da ko god napise neku kritiku treba da ne dolazi na Kop i da idegde je bolje . Ovo pišem samo da se ljudi ne obmanjuju i da imaju uvid kakva je stvarna situacija
2+3 = (malim slovima)