PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

optimista  |   |  11.03.2016. 14:32

Neverovatno je da nisu u stanju da srede to malo staza što imaju. Pa lopatama bi ih do sada utabali da su se potrudili. Opet su zatvorili jednu celu stazu zbog takmičenja. Gvozdac i Ledenice ni u snu da puste, kao da ne postoje. Umesto da sada utabaju ovo što je palo, pa u nedelju i ponedeljak će još pasti, imali bi skijanje do aprila bez problema. Ovako, prvo malo toplije vreme i sve će se otopiti..Ljudi teški nerad i bezobrazluk je sa njihove strane, ali ne možemo im ništa na žalost. Mogu da se ponašaju kako hoće,a mi smo ludi što im plaćamo za ski pas i sve ostalo za ovakav amaterizam.

2+3 = (malim slovima)