PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Surovi  |   |  10.03.2016. 21:06

Ja sam došao danas popodne preko Raske i sve je čisto nije bilo snega nigde na putu.Moj savet da idete na Jošaničku banju posto rade put od Raske pa do skretanja za Kop i vozi se po makadamu nekih 3 do 4 km posto je asfalt skroz skinut.Snega ima tek od Joly kopa (sa strane )sve ostalo je bilo čisto na putu.Celo veće pada sneg pa za sutra vidite kakva je prohodnost
Poz

2+3 = (malim slovima)