PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  10.03.2016. 15:18

@ Hertog
Ove padavine su potpuno smesne za poplave koje su nas zadesile. Iskljucivi krivac smo mi I nasa nemarnost prema vodotokovima koji su po pravilu zaguseni jer su puni kojecega, od skoljki automobila do uginulih zivotinja itd....
Dakle malo zdravog razuma a manje TV propagande.
Ja sam siguran da ce I vanredno satnje koje ce biti uvedeno da se odrazi na stanje staza , NAZALOST!!
Jer kad sneg padne onda se ne priprema kad ga nema onda kukamo sto ga nema I obavezno havlimo rad SS.

2+3 = (malim slovima)