infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Blackbear |
|
10.03.2016. 15:18
@ HertogOve padavine su potpuno smesne za poplave koje su nas zadesile. Iskljucivi krivac smo mi I nasa nemarnost prema vodotokovima koji su po pravilu zaguseni jer su puni kojecega, od skoljki automobila do uginulih zivotinja itd....Dakle malo zdravog razuma a manje TV propagande.Ja sam siguran da ce I vanredno satnje koje ce biti uvedeno da se odrazi na stanje staza , NAZALOST!!Jer kad sneg padne onda se ne priprema kad ga nema onda kukamo sto ga nema I obavezno havlimo rad SS.
2+3 = (malim slovima)