PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

OBL  |   |  09.03.2016. 20:46

Sto se tice ski pass-a moze da se kupi na cekove, a sto se tice smestaja za jednu noc po meni je najbolji Milmari Resort ja sam ove sezone tri puta kod njih bio tj tri vikenda i uvek su izasli u susret, konkretno APP za 4 osobe oko 50 Evra, to je 12.5 Evra po osobi, ali ljudi smestaj nije Lux vec DELUX, ko ne veruje nek pogleda njihov sajt

2+3 = (malim slovima)