infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
09.03.2016. 12:49
@СтевсСнимак је прелеп, искуство најприближније могуће првој јутарњој вожњи са девојком.Стевс Ацо полаз Бела река II је око 1400м/нв. Долазим ускоро па ме занима ел нападало и ел ће је пуштати и када да знам због датума?Пошто је стаза широка чуо сам да локално становништво хоће да посади малине, па 3 године да иде берба а 1 година да се пусти стаза!
2+3 = (malim slovima)