PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  09.03.2016. 12:49

@Стевс
Снимак је прелеп, искуство најприближније могуће првој јутарњој вожњи са девојком.
Стевс Ацо полаз Бела река II је око 1400м/нв. Долазим ускоро па ме занима ел нападало и ел ће је пуштати и када да знам због датума?
Пошто је стаза широка чуо сам да локално становништво хоће да посади малине, па 3 године да иде берба а 1 година да се пусти стаза!

2+3 = (malim slovima)