PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Novi Sad  |   |  08.03.2016. 19:35

@Marko

imas 20% popusta za ovaj vikend ako uzmes ski pas za 4 ili 3 dana (pocevsi od cetvrtka ili petka). Za 3 dana sa popustom izadje 6.480.

Prosle godine je od 16.03.bio popust od 50% za ski pas 3 ili 4 dana ali SS to ne rade svake godine tako da nikad se ne zna.

2+3 = (malim slovima)